496 views

Pacific Standard Time – Blood İn The Water

2016 N/A 91 dakika  Gerilim > Gizem > Suç > Türkçe altyazı > Türkçe dublaj
4.7
IMDb:   4.7 / 10  |  71 oy

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , ,

Yönetmenliğini ve senaryosunu Ben Cummingsve  Orson Cummings'in yaptığı filmde başrollerde Willa Holland, Charlbi Dean Kriek ve  Miguel Gomez yer almaktadır. Filmin suç ,gizem ve gerilim türlerini işlemektedir. Henüz yaşları yirmi olan iki genç sevgili bir anda sıkıntılı giden ilişkinin ortasında kendilerini bulurlar. Bu ilişki de oldukça kötü aşamalara gidecektir ki sorunlar birbiri ardına başlayacaktır.  Pacific Standard Time - Blood İn The Water filmini populerfilmler.net kalitesiyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz. Daha fazlası için

Ne izlesemki diye düşünme!!
Hergün yeni film önerdiğimiz instagram sayfamıza bekliyoruz..

instagram


Yükleniyor
Reklamı Geç

Film bilgisi

Orjinal isim Blood in the Water -

Süre 91 dakika

Çıkış tarihi 26 Ağustos 2016

Yönetmen ,

Ülke USA

Dil Tr Altyazı

Reyting N/A

Oyuncular , , ,

Özet
Yönetmenliğini ve senaryosunu Ben Cummingsve  Orson Cummings’in yaptığı filmde başrollerde Willa Holland, Charlbi Dean Kriek ve  Miguel Gomez yer almaktadır. Filmin suç ,gizem ve gerilim türlerini işlemektedir. Henüz yaşları yirmi olan iki genç sevgili bir anda sıkıntılı giden ilişkinin ortasında kendilerini bulurlar. Bu ilişki de oldukça kötü aşamalara gidecektir ki sorunlar birbiri ardına başlayacaktır.
 Pacific Standard Time – Blood İn The Water filmini populerfilmler.net kalitesiyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.


İstatistikler

0Ortalama
0Oy
0Puanlar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

populer

KAPAT