Popüler filmler,720p film izle,Hd Full film,2017 filmleri

Pokemon 3. Film Unown’ların Büyüsü – Pokemon 3 Unown’ların Büyüsü – Pokemon 3

Pokémon 3: The Movie    

G 93 dakika AksiyonAnimasyonMaceraPokemon FilmleriTürkçe dublaj

5.6
IMDB: 5.6/10 9,025 oy

,

, , ,

Japan

1371

Çalışmıyorsa bildir

Ash , Misty , Brcok ve Pikachu tekrardan yollardadır ve hepsi de en iyi pokemon eğitmeni olmak için bütün dünyayı gezmeye kafalarına takmışlardır. Ayrıca Roket Takımı’nın üyeleri de halen Pikachu’nun peşinde olup kötülüklerini yapmak için fırsat kollamaktadırlar. Bu bölümde birçok süpriz gelişme olacağı gibi dostlarımız en güçlü pokemon eğitmenleriyle karşılaşacaklar ve eşsiz maçlar yapacaklardır. Misty yine her zamanki güzelliğine önem verip narin yapısıyla ilgileri çekerken , Brock kibarlığıyla kadınların ilgisini çekmekte , Ash ise ideallerine ulaşmak için durmadan çalışmakta ve pokemonlarını özellikle de Pikachu’sunu geliştirmektedir. Diğer yandan Profesör ise araştırmalarını yapıp dostlarımıza bir yandan rehberlik ederken bir yandan da pokemonlar üzerine müthiş keşifler yapmaktadır. Her bölümünde apayrı maceralara atılan ve yeni insanlar ve pokemonlarla tanışan kahramanlarımızın hikayelerini izlemek için sizleri filmle yalnız bırakalım. 🙂

Pokemon 3. Film Unown’ların Büyüsü – Pokemon 3 Unown’ların Büyüsü – Pokemon 3 filmini populerfilmler.net kalitesiyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Bir önceki filmimiz olan Kong Skull Island başlıklı filmimizde King Kong 2 izle, King Kong 2 Türkçe Dublaj izle ve Kong Skull Island film izle gibi popüler filmleri bedava izleyebilirsiniz.

No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kapat

popüler filmler