Popüler filmler,Film izle,Hd Full film izle,En iyi filmler

Kajaki – Mayınlar Arasında

Kajaki    

108 dakika AksiyonDramGerilimIMDB 7.0+MaceraTürkçe altyazı

8.0
IMDB: 8.0/10 320 oy

, , ,

UK, Jordan

11915

Çalışmıyorsa bildir

Film ismini Afganistan’da ki Kajaki Barajı’ndan almaktadır. 2006 yılında Afganistan’ın Helmand bölgesinde bulunan İngiliz Özel Kuvvetlerin görevi El Kaide teröristlerine karşı halkı ve baraj personelini korumaktır. Fakat bir gün  teröristler saldıracak ve İngilizler aksi yönde bir bölgeye geçmek zorunda kalırlar. Bu bölge ise korkunç bir şekilde mayınla döşenmiştir. Birkaç asker bu mayınlara çarpar ve ağır yaralanırlar. Bu aşamada filmde mükemmel derecede bir dram hakim olur. Diğer kuvvetler onlara yardım etmek istemektedirler fakat oraya mayınlardan dolayı ilerleyememektedirler ve dedektörleride yanlarında değildir. Acaba İngiliz kuvvetleri bu mayın tarlasından kurtulabilecek midirler ?

Kajaki  filmini populerfilmler.net kalitesiyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Bir önceki filmimiz olan Amityville: The Awakening başlıklı filmimizde Amityville The Awakening 720p izle, Amityville The Awakening full izle ve Amityville The Awakening izle gibi popüler filmleri bedava izleyebilirsiniz.

No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Comment

  1. raşit dedi ki:

    Herşey gerçeğe yakın.Güzel bir film…Mayın patlaması anındaki efektler biraz daha iyi olabilirdi.Yara makyajları ise harika…Filmin başına da biraz daha özen gösterilmeliydi.

kapat

populer