Popüler filmler,Film izle,Hd Full film izle,En iyi filmler

War for the Planet of the Apes – Maymunlar Cehennemi 3

War for the Planet of the Apes    

N/A 110 dakika AksiyonDramFragmanMaceraTürkçe altyazı

IMDB: /10 oy

, , ,

USA

949

Çalışmıyorsa bildir

Sezar ve onun büyük ordusu insan ırkıyla yine bir savaşta karşı karşıya gelmektedir. Sezar’ın ordusu inancına ve gücüne rağmen çok ağır kayıplar verir ve büyük bir hezimet yaşarlar.Bu aşamada kendisini sorumlu hisseden Sezar , halkı ve geleceği hakkında konuşmak için Colonel ile birebir yüzleşmeyi uygun görür. Maymun ve insan ırkının kaderi Sezar ve Colonel’in elindedir ve ipler gittikçe gerilmeye başlamıştır.

War for the Planet of the Apes –  Maymunlar Cehennemi 3 filmini populerfilmler.net kalitesiyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Bir önceki filmimiz olan Hacksaw Ridge - Savaş Vadisi başlıklı filmimizde Hacksaw Ridge 1080p izle, Hacksaw Ridge 720p izle ve Hacksaw Ridge full izle gibi popüler filmleri bedava izleyebilirsiniz.

Merhabalar, Video server taşıma işlemimiz başlamıştır, 1 1,5 gün taşınana kadar server kapalı kalacaktır, dolayisiyla filmlerimizin hiç birisi çalışmayacak, anlayışınız için teşekkür ediyoruz, 2 gün sonra jet hiziyla hizmetinizdeyiz Teşekkürler.. ( 25.07.2017 - 15.00 )
No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kapat

populer